Izvēlne
Jūsu Grozs

14 dienu atgriešana

Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. 

PRECES ATGRIEŠANA
 • Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs, SIA Kepro, adrese Graudu iela 3, Kuldīga, LV-3301, tālruņa numuri: 22040422, e-­pasta adrese: info@kepro.lv par lēmumu atteikties no šī līguma.
 • Jums preces jānodod www.kepro.lv noliktavā Graudu iela 3, Kuldīgā bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā likumā noteiktā kārtībā, laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šī līguma darba laikos darba dienās no 09:00 ­- 17:00.
 • Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
 • Mēs pārbaudīsim preces stāvokli un, ja prece atbilst tādam pašam stāvoklim, kā tad, kad mēs Tev to nosūtījām, Tu saņemsi atpakaļ naudu vai arī mēs Tev vietā nosūtīsim citu preci.
SVARĪGI ATCERĒTIES
 • Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termina beigām.
 • Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzu, saglabā visu iepakojumu, dokumentāciju un pārējos materiālus, kas bija klāt precei saņemšanas brīdī.
 • Atceries, ka prece nedrīkst būt lietota! Pirms naudas atmaksas vai preču maiņas mēs veiksim preces ekspertīzi, lai pārliecinātos par tās stāvokli un pārbaudītu, vai riepas/diski jau nav tikuši montēti un lietoti.
NAUDAS ATGRIEŽA PAR PRECI UN PIEGĀDI?
 • Ja Jūs atsakāties no preces, ievērojot atteikuma tiesību termiņu, mēs atmaksāsim visu no Jums saņemto naudu, tostarp izdevumus par piegādi (izņemot papildu izdevumus, kuri ir radušies, ja Jūs izvēlējāties piegādes veidu, kurš nav vislētākais no mūsu piedāvātajiem piegādes standarta veidiem), bez neattaisnotiem kavējumiem un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tās dienas, kad mēs tiksim informēti par Jūsu lēmumu atteikties no konkrētās preces.
 • Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzu, saglabā visu iepakojumu, dokumentāciju un pārējos materiālus, kas bija klāt precei saņemšanas brīdī. Atceries, ka prece nedrīkst būt lietota! Pirms naudas atmaksas vai preču maiņas mēs veiksim preces ekspertīzi, lai pārliecinātos par tās stāvokli un pārbaudītu, vai riepas/diski jau nav tikuši montēti un lietoti.
 • Atmaksa tiks veikta, izmantojot to pašu apmaksas veidu, kuru Jūs izmantojāt sākotnējā darījumā, ja nav izteikta skaidra piekrišana citam apmaksas veidam.
 • Jebkurā gadījumā saistībā ar šo atmaksu no Jums netiks iekasēta samaksa, mēs varam aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr saņemsim preci atpakaļ, vai arī, kamēr Jūs uzrādīsiet apstiprinājumu tam, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir izpildīta ātrāk.
SĪKDATŅU POLITIKA
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu kepro.lv, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanu saskaņā ar privātuma un sīkdatņu politikas noteikumiem.